ابراهیمی: حضور اتحادیه می‌تواند به قابلیت‌های حوزه تبلیغات کمک کند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه لیتوگراف، کلیشه، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال، اسکرین و کانون‌های تبلیغاتی، در نخستین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه تبلیغات، آقای علی‌اکبر ابراهیمی مدیرکل چاپ و نشر وزارت ارشاد از نمایشگاه و غرفه اتحادیه کانون‌های تبلیغاتی بازدید کرد.

آقای ابراهیمی درباره کیفیت برگزاری نمایشگاه گفت: این نمایشگاه ظرفیت‌های بالایی دارد. حضور ۱۳۰ شرکت نشانگر اهمیت این رویداد است. امیدوارم هر روز بر رونق نمایشگاه افزوده شود. طبق صحبت‌هایی که با مسئولان داشتیم، درصدد این هستیم که این نمایشگاه به صورت بین‌المللی برگزار شود؛ امیدوار هستیم که این اتفاق زودتر رخ دهد.

مدیرکل چاپ و نشر وزارت ارشاد، همچنین درخصوص حضور اتحادیه لیتوگراف به عنوان حامی معنوی در این نمایشگاه افزود: بانی اصلی برگزاری این نمایشگاه‌ها اتحادیه‌ها هستند. اهمیت نمایشگاه‌ها برای اتحادیه‌ها روشن است. باتوجه به اینکه حوزه تخصصی تبلیغات با اتحادیه لیتوگرافان و چاپ دیجیتال است، حضور آن‌ها در این نمایشگاه نشان می‌دهد که اهمیت قابل توجهی برای این حوزه قائل هستند. همچنین این اتفاق می‌تواند در معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های حوزه تبلیغات کمک شایانی کند.

نظر

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه